O nás

Vítejte na naší dráze chutí … a jedné části našeho života

A jste na řadě! Konečně! Pohodlně se usaďte a připoutejte se prosím. Přejeme Vám, abyste si jízdu na „dráze chutí“ opravdu užili.

Když se otočíte lehce dozadu, uvidíte čistotu Jizerských hor , nádherný hotel Premier a dvě hlavy plné nápadů. A vláček se začíná rozjíždět. Na hotelu Premier vzniká řemeslná manufaktura s názvem Naivní marmelády. Kvalitní, kreativní a bez chemie.

Teď se prosím lehce vykloňte ze svého vláčku a opatrně se podívejte dolů, na jih. Ano! Přesně tam. Z Itálie nám přijíždí první bio citróny. Píše se rok 2015.

A to už naše jízda nabírá na rychlosti. Kombinace chutí plná bio ovoce a výpěstků od malých zahrádkářů z Jizerských hor a z Českého středohoří. K ovoci se postupně přidávají bylinky, prémiový alkohol, čokoláda té nejvyšší kvality, a to vše se začíná balit do atraktivních, námi navržených obalů.

Když se podíváte vpravo i vlevo, spatříte stovky kombinací. Pomerančovou marmeládu s parmezánem nebo černým pivem, citróny se slaným karamelem, švestky a pralinky a další a další.

Teď se prosím podívejte na sever. Ano, Anglie ….  Naivní marmelády vyhrávají zlatou medaili ve světové soutěži. Rok 2018. Pro nás i pro Vás to znamená, že svou práci děláme dobře a že jí umíme.

Za další rok získáváme ocenění, 1. místo, Výrobek Libereckého kraje, za náš Jablečný džem s rozmarýnem a javorovým sirupem.

Rok 2020 … na hotelu Premier se začínají vařit řemeslným způsobem zmrzliny a sorbety a péct perníčky pod značkou Jizerský perník. Vzniká také společnost Fior di Créme s.r.o., což je také produktová značka našich zmrzlin.

V závěru své jízdy můžete naše výrobky ochutnat. Ať už prostřednictvím tohoto e-shopu, nebo u nás, na hotelu Premier v Bedřichově.

Těšíme se na Vás a děkujeme za společný čas, ať už na těchto stránkách nebo u nás, na hotelu Premier.

Lucie Kudibálová a Anna Jelínková